Wysokie ceny energii drenują Twoje kieszenie? Obniżymy je szybko!

Czy rosnące ceny prądu i energii cieplnej rujnują Twój budżet i całej Twojej rodziny?

Czy obawiacie się kolejnych podwyżek?

Dzięki REVI Energy nie musicie się tym martwić. Możecie o tym wszystkim zapomnieć. Możecie zacząć oszczędzać dzięki swojej własnej energii elektrycznej i to szybciej niż myślicie.

Zaufajcie specjalistom i stańcie się niezależni energetycznie!  Uwolnijcie się od problemów związanych z ciągłym wzrostem kosztów energii elektrycznej i energii cieplnej. Z REVI Energy zaczniecie sami produkować tanią energię elektryczną i energię cieplną!

Jak obniżyć koszty energii w domu?

Czyli jak pomagamy wytworzyć tanią energię dla klientów indywidualnych.

Dzięki szerokiej ofercie urządzeń oraz wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów pokażemy jak obniżyć koszty energii w Twoim domu. Zależnie od Waszych potrzeb, skupimy się na obniżeniu kosztów energii elektrycznej, energii cieplnej lub energii elektrycznej i cieplnej łącznie. Pomożemy Ci wytworzyć własną, tanią energię dla Twojego domu.

To wszystko ustalimy podczas audytu, a dzięki analizie naszych projektantów dobierzemy dla Twojego domu odpowiedni typ i wielkość instalacji PV, posadowionej na dachu, gruncie lub na fasadzie budynku, wielkość magazynu energii oraz dobierzemy optymalny typ i moc pompy ciepła.

Zainstalujemy najwyższej jakości urządzenia, wyłącznie od uznanych producentów

W REVI Energy wiemy, że najtańsze rozwiązania zwiastują przyszłe problemy dla właściciela instalacji, dlatego nigdy nie idziemy na skróty. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości, certyfikowane moduły PV i urządzenia, pochodzące od uznanych, sprawdzonych producentów. W przypadku tradycyjnych modułów fotowoltaicznych są to głównie producenci z tzw. TIER 1 listy Bloomberga. Szklane moduły PV, stosowane w fasadach, zadaszeniach, balustradach i żaluzjach fotowoltaicznych pochodzą z innowacyjnej, polskiej firmy DAGLASS - uznanego na świecie producenta specjalistycznych, innowacyjnych paneli PV marki ENERGLASS, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce północnej.

Taką samą zasadę stosujemy odnośnie systemów montażowych oraz wszystkich elementów instalacji – począwszy od przewodów solarnych, złączek i śrub, dedykowanego uziemienia aż do zabezpieczeń w rozdzielniach.

Wiemy, że jakość kosztuje, jednak większość naszych klientów doskonale zdaje sobie z tego sprawę. To właśnie dzięki jakości stosowanych urządzeń, w połączeniu z profesjonalnym montażem, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że cała instalacja będzie działać bezawaryjnie, wydajnie oraz, że będzie trwała i bezpieczna.

Energlas - REVI ENERGY
DEYE - REVI ENERGY
Aluron - REVI ENERGY

Zorganizujemy leasing konsumencki, kredyt i/lub dotację – zrobimy to za Ciebie

LEASING KONSUMENCKI

Ściśle współpracujemy z firmami leasingowymi (również bankowymi) jak MLeasing, Millenium Leasing czy PKO Leasing, dzięki temu sprawnie zorganizujemy finansowanie Twojej inwestycji. Dzięki leasingowi z REVI Energy zyskasz:

– możliwość spłaty dużej części raty z oszczędności powstałej dzięki własnej produkcji prądu
– elastyczność w kształtowaniu wielkości raty i okresu spłaty

Większość procedur jest uproszczona (bez zaświadczeń z ZUSu i Urzędu Skarbowego) i przeprowadzana przez naszych pracowników, bez Twojego udziału.

Pamiętaj jednak, że przy wyborze leasingu możesz utracić możliwość ubiegania się o dotację. Jakie będzie optymalne rozwiązanie dla Ciebie, pomoże Ci ustalić nasz doradca finansowy.

 

KREDYT

Poza leasingiem pomagamy również w pozyskaniu kredytów na sfinansowanie całkowite bądź częściowe Twojej inwestycji. Współpracujemy z bankiem Santander Bank, BNP Paribas oraz wieloma innymi, dzięki czemu sprawnie zorganizujemy oczekiwany przez Ciebie kredyt. Zapytaj naszego specjalistę o możliwość kredytowania Twojej inwestycji.

 

DOTACJE

Poniżej znajdziesz aktualne programy dotacyjne oraz przykładowe kwoty dofinansowania, które możesz uzyskać. Niektóre z nich – jak „Czyste powietrze” mogą pokryć nawet do 100% netto wartości inwestycji!

DOFINANSOWANIE W RAMACH ULGII TERMOMODERNIZACYJNEJ w roku 2024

Przypominamy!
Rozpoczyna się okres rozliczeń PIT za rok 2023. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych, którzy przeprowadzili termomodernizację, wymienili piec, zamontowali nowe okna, panele fotowoltaiczne oraz pompę ciepła, w 2024 roku mogą odliczyć aż 53 tysiące złotych od podstawy opodatkowania, tak samo jak w 2023 roku. Dla małżeństw ulga podwaja się do 106 tysięcy złotych.

Kto może skorzystać?
Koszty zakupu i instalacji paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła mogą być odliczone od podatku przez:

 1. Podatników płacących podatek liniowy według stawki 19 proc.
 2. Podatników rozliczających się na zasadach ogólnych (składających PIT-36 lub PIT-37).
 3. Podatników na ryczałcie.

Aby skorzystać z ulgi, należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze, instalacja musi być przeprowadzona w domu jednorodzinnym, który jest miejscem zamieszkania podatnika. Po drugie, instalacja musi spełniać wymagania techniczne oraz zapewniać bezpieczeństwo. Trzecim warunkiem jest posiadanie faktury lub rachunku potwierdzającego poniesione wydatki związane z instalacją.

Ile można odliczyć od podatku w 2024 roku?

Najwyżej jedna osoba może odliczyć 53 tysiące złotych od podstawy opodatkowania, tak jak w 2023 roku. Jeśli małżeństwo posiada wspólną nieruchomość i ponosi koszty związane z inwestycją w panele fotowoltaiczne lub pompę ciepła, ulga podwoi się i wyniesie łącznie 106 tysięcy złotych (2 × 53 tysiące).

Jeśli kwota ulgi przekracza roczne zarobki inwestorów, możliwe jest przeniesienie ulgi na kolejne lata. Należy jednak pamiętać, że odliczenie od podatku jest ważne przez okres 6 lat, po czym traci swoją ważność.

Kiedy nie można skorzystać z odliczenia od podatku w 2024 roku?

Niestety, nie można skorzystać z ulgi w przypadku, gdy:

 1. Pieniądze wydane na panele fotowoltaiczne lub pompę ciepła pochodzą z dofinansowania.
 2. Wydana kwota została zwrócona podatnikowi w jakikolwiek sposób.
 3. Koszty związane z fotowoltaiką lub pompą ciepła zostały ujęte w księgowości jako koszt uzyskania przychodu.
 4. Wydatek został już odliczony od przychodu na podstawie ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym.

To oznacza, że ulga nie przysługuje w przypadku próby dwukrotnego odliczenia tego samego wydatku związanego z inwestycją lub gdy pieniądze pochodzą z dofinansowania lub nie są rzeczywiście ponoszone przez podatnika.

CZYSTE POWIETRZE – do 100% dofinansowania netto

Dotacja na wymianę kopciucha na efektywne źródło ciepła w domach jednorodzinnych, poziom uzależniony od dochodów wnioskodawcy

Podstawowy

Podwyższony

Najwyższy

Pompa powietrze/woda A++

Pompa gruntowa A++

19 400 zł

28 000 zł

28 100 zł

40 700 zł

35 200 zł

50 900 zł

Fotowoltaika

6 000 zł

9 000 zł

15 000 zł

Klimatyzacja z funkcją grzania

4 400 zł

7 800 zł

11 100 zł

Modernizacja kotłowni

8 100 zł

14 300 zł

20 400 zł

Koszty kwalifikowane poniesione nie później niż 6 m-cy od dnia złożenia wniosku.

Poziom podstawowy – roczny dochód wnioskodawcy nie może przekroczyć 135 000 zł

Poziom podwyższony – przeciętny miesięczny dochód przypadający na 1go członka gospodarstwa domowego nie może przekraczać:

 • w gospodarstwie 1- osobowym 2 651 zł
 • w gospodarstwie wieloosobowym 1 894 zł

Poziom podwyższony – przeciętny miesięczny dochód przypadający na 1go członka gospodarstwa domowego nie może przekraczać:

 • w gospodarstwie 1- osobowym 1 526 zł
 • w gospodarstwie wieloosobowym 1 090 zł

Maksymalne dofinansowanie jakie możesz otrzymać w CZP przy zakupie PC+PV = 65 900 zł

Maksymalne dofinansowanie jakie możesz otrzymać w CZP przy zakupie PC + PV + modernizacji = 86 300 zł

Maksymalna dotacja jaką możesz otrzymać w programie CZP to 136 200 zł

Dofinansowanie przysługuje dla osób, które zakupią PC, PV, wykonają kompleksową termomodernizację budynku (ocieplenie, wymiana stolarki okiennej, drzwiowej ) oraz przeprowadzą audyt energetyczny – dotacja 100% kosztów kwalifikowanych netto.

MÓJ PRĄD 6.0 – co z kolejną edycją? 

Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej zapowiada uruchomienie kolejnej, szóstej edycji programu Mój Prąd. Program będzie kontynuował wsparcie do instalacji fotowoltaicznych, zakupu i montażu magazynów energii, pomp ciepła oraz systemów zarządzania energią. Planowane jest też zwiększenie dofinansowania, do jakiej kwoty tego jeszcze nie wiemy.

Termin składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd 6.0 zostanie ogłoszony przez WFOŚiGW po koniec pierwszego kwartału 2024 r.

Przypominamy zasady i kwoty dofinansowania obowiązujące w poprzedniej edycji:

MÓJ PRĄD 5.0

Dotacja dla osób fizycznych, które na własne potrzeby wytwarzają prąd elektryczny, dotacja do instalacji w systemie net-billing o mocy 2-10kW

Inwestycja

Kwota dofinansowania

Mikroinstalacja fotowoltaiczna

6 000 zł

Miktoinstalacja fotowoltaiczna z urządzeniami dodatkowymi

7 000 zł

Pompa ciepła powietrze / powietrze

4 400 zł

Pompa ciepła powietrze / woda A+

12 600 zł

Pompa ciepła powietrze / woda A++

19 400 zł

Pompa ciepła gruntowa

28 500 zł

Magazyn ciepła

5 000 zł

Magazyn energii elektrycznej

16 000 zł

System zarządzania HEMS / EMS

3 000 zł

Koszty kwalifikowane poniesione od 01.02.2020 roku.

Dofinansowanie przysługuje :

I Grupa – wnioskodawcy, którzy rozliczają się w systemie net-billing i nie skorzystali z dofinansowania MP

II Grupa – wnioskodawcy, którzy rozliczają się w systemie net-metering, którzy nie skorzystali z dofinansowania MP, pod warunkiem przejścia na net-billing

III Grupa – wnioskodawcy, którzy rozliczają się w systemie net-metering, i którzy skorzystali już z dofinansowania Mój Prąd, a teraz chcą dokupić dodatkowe urządzenia np.: pompę ciepła czy magazyn energii mogą otrzymać bonus w postaci 3 000 zł, warunkiem jest przejście na net-billing i zakup dodatkowych urządzeń.

Maksymalne dofinansowanie jakie możesz otrzymać przy zakupie PV + PC + magazyn + HEMS wynosi 54 500 zł

UWAGA! Od 20.10.2023 po dotację z programu Mój Prąd będzie mogło sięgnąć szersze grono Wnioskodawców:

IV Grupa – wnioskodawcy, którzy skorzystali już z dofinansowania na fotowoltaikę z innego programu, teraz mogą wnioskować na dodatkowe urządzenia np.: pompę ciepła czy magazyn energii, warunkiem jest rozliczenie energii z fotowoltaiki w systemie net-billing.

MOJE CIEPŁO

Dotacja do zakupu i montażu pompy ciepła w nowych budynkach jednorodzinnych lub w budowie

 

Rodzaj pompy ciepła

Wysokość dofinansowania

Pompa powietrze/powietrze

7 000 zł

Pompa powietrze/woda

7 000 zł

Pompa gruntowa

21 000 zł

EP do 55kWh (m² x rok) koszty kwalifikowane poniesione od 01.01.2021 do 31.12.2026 roku.

Roztoczymy opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną

Wiemy, co daje profesjonalna  opieka serwisowa - zadowolenie i spokój dla Inwestora, a dla nas satysfakcję kolejnego zadowolonego Klienta. Działamy w taki sposób, żeby Twoja instalacja pracowała latami bezawaryjnie.

W REVI Energy jesteśmy o to spokojni ponieważ:

 • pracujemy na profesjonalnych programach jak PV*SOL Premium, SolarEdge Designer czy Easy Solar,
 • instalujemy wyłącznie certyfikowane, sprawdzone urządzenia i systemy mocowań,
 • utrzymujemy najwyższe standardy montażu.

Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować tak długie okresy gwarancyjne oraz serwisową opiekę pogwarancyjną.

Świadectwo Autentyczności REVI Energy

Czyli jak nie dać się oszukać kupując urządzenia niskiej jakości lub "podróbki"!

Ze względu na pojawiającą się w ostatnim czasie ogromną ilość firm zajmujących się fotowoltaiką i pompami ciepła, coraz częściej słyszymy o "superofertach" na wykonanie "profesjonalnych" instalacji OZE przy użyciu "oryginalnych, markowych" elementów. Szczególnie problem ten dotyczy paneli fotowoltaicznych. Niestety nie ma żadnych uregulowań prawnych czy innych mechanizmów zabezpieczających klienta przed nabyciem podróbek lub np. paneli II gatunku (lub odrzutów z fabryk), które następnie sprzedawane są w Europie jako panele I gatunku, często oznaczone podrobionym logotypem i numerem seryjnym.

Problemy pojawiają się dopiero po montażu. Często klienci zauważają to dopiero po kilku miesiącach funkcjonowania instalacji OZE. Co może zrobić klient gdy taka sytuacja spotka właśnie jego? Niestety niewiele... Należy niezwłocznie wykonać audyt z inwentaryzacją zainstalowanych urządzeń przez zaufaną, profesjonalną firmę zajmującą się OZE, która to firma spróbuje ustalić autentyczność zamontowanych elementów instalacji bezpośrednio u producentów opisywanych urządzeń. 

A jeżeli firma zniknęła, przestała istnieć? Niestety w tej sytuacji nie zrobisz już nic...

  

 Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie ze względu na opisywane powyżej sytuacje nasza firma, jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła Świadectwa Autentyczności, czyli certyfikaty potwierdzające pochodzenie i jakość instalowanych urządzeń. Na wszystkie panele (moduły) fotowoltaiczne, inwertery (falowniki), magazyny energii i pompy ciepła wystawiamy Świadectwo Autentyczności REVI Energy. Wystawiamy je, ponieważ wszystkie montowane przez nas elementy instalacji OZE pochodzą od autoryzowanych przedstawicieli producentów, na co posiadamy stosowne dokumenty.

REVI Energy daje Ci pewność, że kupujesz najwyższej jakości, oryginalne, potwierdzone Świadectwem Autentyczności urządzenia, które będą pracować w Twoim domu zgodnie z deklaracjami producentów, przez wiele długich lat. Wybierając REVI Energy, wybierasz po prostu spokój...

 

REVI Energy - Świadectwo Autentyczności pieczęć

Co dokładnie zrobimy żeby obniżyć koszty energii cieplnej i prądu?

Przeprowadzimy audyt potrzeb energetycznych, odpowiemy na wszystkie pytania, zrobimy kalkulację, znajdziemy najlepsze finansowanie, przygotujemy projekt i ofertę ze wszystkimi obliczeniami. Po uruchomieniu instalacji zgłosimy ją do odpowiednich firm i urzędów. Od tego momentu będziemy monitorować zdalnie pracę Twojej instalacji oraz roztoczymy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Oto kolejne etapy w celu uzyskania taniej energii elektrycznej i cieplnej:

Krok 1

PROFESJONALNY AUDYT

Krok 3

KONCEPCJA, PROJEKT, OFERTA

Krok 2

DOBÓR FINANSOWANIA

Krok 4

PROFESJONALNY MONTAŻ

Krok 5

PODŁĄCZENIE DO SIECI

Krok 6

OPIEKA SERWISOWA

Zbuduj z REVI własną elektrownię słoneczną

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoją elektrownię na dachu budynku, na jego elewacji lub na gruncie. Nasz Doradca techniczny pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Pomoże również dobrać moc elektrowni, odpowiadającą potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.

Twój opiekun zajmie się koordynacją pozostałych etapów budowy elektrowni – od projektu, poprzez finansowanie, aż do uruchomienia produkcji taniego prądu i zgłoszenia do operatora sieci energetycznej.

Jakie korzyści uzyskasz dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej:

 • drastyczne obniżenie kosztów energii elektrycznej
 • niezależność od podwyżek cen energii
 • bezpieczeństwo energetyczne
 • możliwość magazynowania nadwyżek energii (instalacja z magazynem energii)
 • możliwość obniżenia kosztów energii cieplnej (instalacja z pompą ciepła)
 • możliwość sprzedaży nadwyżek prądu do sieci energetycznej

Wykonawstwo

Pieczarkarnia w woj. mazowieckim - dwie instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 99,36 kWp 

Chcesz produkować własną energię elektryczną lub cieplną – skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 795 555 263

Napisz

Podane dane osobowe przetwarzane są przez administratora serwisu (REVI Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie) w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, w celach archiwalnych oraz w celach odpowiadających treści zaznaczonych dodatkowo zgód. Szczegóły: Polityka prywatności.

Zamów niezobowiązującą wizytę Doradcy Energetycznego

Zaznacz tematy rozmowy

4 + 5 =