Wysokie koszty energii hamują rozwój Twojego gospodarstwa? Pomożemy Ci je obniżyć!

Czy rosnące ceny prądu i energii cieplnej spowalniają rozwój Twojego gospodarstwa?

Czy obawiasz się kolejnych podwyżek i ich wpływu na Twoją sytuację?

Dzięki REVI Energy nie musisz się tym martwić. Możesz o tym wszystkim zapomnieć. Możesz zacząć oszczędzać dzięki swojej własnej energii elektrycznej i to szybciej niż myślisz.

Zaufaj specjalistom i stań się niezależny energetycznie!  Uwolnij się od problemów związanych z ciągłym wzrostem kosztów energii elektrycznej i energii cieplnej. Z REVI Energy zaczniesz sam produkować tanią energię dla rolnika, dla siebie!

Jak obniżymy koszty energii?

Czyli jak pomagamy wytworzyć tanią energię dla rolnika.

Dzięki szerokiej ofercie urządzeń oraz wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy obniżyć Ci koszty energii w Twoim gospodarstwie, a nawet spowodować, że będziesz na swojej instalacji fotowoltaicznej (PV) zarabiać. Zależnie od Twoich potrzeb, skupimy się na obniżeniu kosztów energii elektrycznej, energii cieplnej lub energii elektrycznej i cieplnej łącznie. Pomożemy wytworzyć tanią energię dla Twojego gospodarstwa rolnego.

To wszystko ustalimy podczas audytu, a dzięki analizie naszych projektantów sprawdzimy w jakim zakresie Twoje gospodarstwo mogłoby zarabiać na sprzedaży energii elektrycznej pochodzącej z własnej instalacji PV, posadowionej na dachu, gruncie lub na fasadzie budynku.

Zainstalujemy najwyższej jakości urządzenia, wyłącznie od uznanych producentów

W REVI Energy wiemy, że najtańsze rozwiązania zwiastują przyszłe problemy dla właściciela instalacji, dlatego nigdy nie idziemy na skróty. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości, certyfikowane moduły PV i urządzenia, pochodzące od uznanych, sprawdzonych producentów. W przypadku tradycyjnych modułów fotowoltaicznych są to głównie producenci z tzw. TIER 1 listy Bloomberga. Szklane moduły PV, stosowane w fasadach, zadaszeniach, balustradach i żaluzjach fotowoltaicznych pochodzą z innowacyjnej, polskiej firmy DAGLASS - uznanego na świecie producenta specjalistycznych, innowacyjnych paneli PV marki ENERGLASS, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce północnej.

Taką samą zasadę stosujemy odnośnie systemów montażowych oraz wszystkich elementów instalacji – począwszy od przewodów solarnych, złączek i śrub, dedykowanego uziemienia aż do zabezpieczeń w rozdzielniach.

Wiemy, że jakość kosztuje, jednak większość naszych klientów doskonale zdaje sobie z tego sprawę. To właśnie dzięki jakości stosowanych urządzeń, w połączeniu z profesjonalnym montażem, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że cała instalacja będzie działać bezawaryjnie, wydajnie oraz, że będzie trwała i bezpieczna.

Fotowoltaika tradycyjna - REVI ENERGY
magazyny energii - REVI ENERGY
fasady fotowoltaiczne słupowo-ryglowe i wentylowane - REVI ENERGY
zadaszenia i dachy fotowoltaiczne - REVI ENERGY
żaluzje fotowoltaiczne - REVI ENERGY
balustrady fotowoltaiczne - REVI ENERGY
carporty fotowoltaiczne - REVI ENERGY
pompy ciepła - REVI ENERGY
Energlas - REVI ENERGY
DEYE - REVI ENERGY
Aluron - REVI ENERGY

Zorganizujemy finansowanie –  leasing, kredyt, dotację

LEASING

Ściśle współpracujemy z firmami leasingowymi (również bankowymi) jak MLeasing, Millenium Leasing czy PKO Leasing, dzięki temu sprawnie zorganizujemy finansowanie Twojej inwestycji. Dzięki leasingowi z REVI Energy zyskasz:

– obniżenie podatku dzięki wliczeniu w koszty raty leasingowej
– możliwość spłaty dużej części raty z oszczędności powstałej dzięki własnej produkcji prądu
– elastyczność w kształtowaniu wielkości raty i okresu spłaty

Większość procedur jest uproszczona (bez zaświadczeń z ZUSu i Urzędu Skarbowego) i przeprowadzana przez naszych pracowników, bez Twojego udziału.

 

KREDYT

Poza leasingiem pomagamy również w pozyskaniu kredytów dla firm na sfinansowanie całkowite bądź częściowe inwestycji. Współpracujemy z bankiem Santander Bank, BNP Paribas oraz wieloma innymi, dzięki czemu sprawnie zorganizujemy oczekiwany kredyt. Zapytaj naszego specjalistę o możliwość kredytowania Twojej inwestycji.

 

DOTACJE

Poniżej znajdziesz aktualne programy dotacyjne oraz przykładowe kwoty dofinansowania dla rolników, które możesz uzyskać.

UWAGA! PILNE!   UWAGA! PILNE!   UWAGA! PILNE!   UWAGA! PILNE!   UWAGA! PILNE!

Dofinansowanie dla rolników na OZE i termomodernizację w roku 2024! Nowy nabór!

ARiMR zapowiada, że od 25 stycznia 2024 r. zainteresowani inwestowaniem w mikroinstalacje produkujące energię z promieniowania słonecznego czy rozwiązania poprawiające efektywność energetyczną gospodarstw mogą się starać o przyznanie wsparcia. Pomoc pochodzi z budżetu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

 

Wsparciu będą podlegały operacje dotyczące zakupu min:
1. mikroinstalacji PV wraz z magazynem energii elektryczne

 1. pompy ciepła, jeżeli będą sprzężone z urządzeniami, o których mowa w punkcie pierwszym
 2. systemów zarządzania przepływami energii, jeżeli będą sprzężone z urządzeniami, o których mowa w punkcie pierwszym i drugim

 

O jaką kwotę dofinansowania można się ubiegać?

Maksymalna wysokość pomocy udzielona beneficjentowi wynosi do 200 tys. zł, nie więcej niż 65% kosztów kwalifikowanych inwestycji

 

Ile trwa nabór?

Wnioski można składać od 25.01.2024 r. do 23.02.2024 r.

 

AGROENERGIA – dofinasowanie dla rolników

Wysokość dofinansowania

Bezzwrotna dotacja do 20% kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia (ale nie więcej niż 15 tys. zł). Taka pula przysługuje w przypadku instalacji o mocy od 10 do 30 kW.

Instalacjie fotowoltaiczne o mocy od 30 do 50 kW to 13% kosztów kwalifikowanych, lecz nie więcej niż 25 tys. zł.

W sytuacji gdy zamontowana zostanie instalacja hybrydowa, rozbudowana o pompę ciepła, można uzyskać dodatek w wysokości 10 tys. zł.

Możliwe jest także uzyskanie dofinansowania w wysokości 20% kosztów kwalifikowanych dla magazynów energii. Warunek, zintegrowanie magazynu ze źródłem energii.

Na jakie inwestycje przysługuje ?

 • zakup, montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy większej niż 10 kW oraz nie większej niż 50 kW,

 • zakup, montaż pompy ciepła o mocy większej niż 10 kW oraz nie większej niż 50 kW

 • zakup, montaż, instalacji hybrydowej, tj.: fotowoltaika wraz z pompą ciepła

Ulga w podarku rolnym

Wysokość zwrotu:

25% wydatków związanych z założeniem własnej instalacji fotowoltaicznej. Zwrot odliczany jest każdego roku, aż do wykorzystania maksymalnej przysługującej kwoty, jednak nie dłużej niż przez 15 lat. W praktyce oznacza to, że wielu rolników nie zapłaci ani złotówki podatku rolnego nawet przez kilka lat.

Na jakie inwestycji?

 • zakup, montaż urządzeń do wykorzystanych na cele produkcji naturalnych źródeł energii ( wiatru, słońca itp.)

Roztoczymy opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną

Wiemy, co daje profesjonalna  opieka serwisowa - zadowolenie i spokój dla Inwestora, a dla nas satysfakcję kolejnego zadowolonego Klienta. Działamy w taki sposób, żeby Twoja instalacja pracowała latami bezawaryjnie.

W REVI Energy jesteśmy o to spokojni ponieważ:

 • pracujemy na profesjonalnych programach jak PV*SOL Premium, SolarEdge Designer czy Easy Solar,
 • instalujemy wyłącznie certyfikowane, sprawdzone urządzenia i systemy mocowań,
 • utrzymujemy najwyższe standardy montażu.

Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować tak długie okresy gwarancyjne oraz serwisową opiekę pogwarancyjną.

do 10 lat gwarancji na pompę ciepła

do 25 lat gwarancji na moduł fotowoltaiczny

do 30 lat gwarancji na wydajność liniową modułu

Świadectwo Autentyczności REVI Energy

Czyli jak nie dać się oszukać kupując urządzenia niskiej jakości lub "podróbki"!

Ze względu na pojawiającą się w ostatnim czasie ogromną ilość firm zajmujących się fotowoltaiką i pompami ciepła, coraz częściej słyszymy o "superofertach" na wykonanie "profesjonalnych" instalacji OZE przy użyciu "oryginalnych, markowych" elementów. Szczególnie problem ten dotyczy paneli fotowoltaicznych. Niestety nie ma żadnych uregulowań prawnych czy innych mechanizmów zabezpieczających klienta przed nabyciem podróbek lub np. paneli II gatunku (lub odrzutów z fabryk), które następnie sprzedawane są w Europie jako panele I gatunku, często oznaczone podrobionym logotypem i numerem seryjnym.

Problemy pojawiają się dopiero po montażu. Często klienci zauważają to dopiero po kilku miesiącach funkcjonowania instalacji OZE. Co może zrobić klient gdy taka sytuacja spotka właśnie jego? Niestety niewiele... Należy niezwłocznie wykonać audyt z inwentaryzacją zainstalowanych urządzeń przez zaufaną, profesjonalną firmę zajmującą się OZE, która to firma spróbuje ustalić autentyczność zamontowanych elementów instalacji bezpośrednio u producentów opisywanych urządzeń. 

A jeżeli firma zniknęła, przestała istnieć? Niestety w tej sytuacji nie zrobisz już nic...

  

 Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie ze względu na opisywane powyżej sytuacje nasza firma, jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła Świadectwa Autentyczności, czyli certyfikaty potwierdzające pochodzenie i jakość instalowanych urządzeń. Na wszystkie panele (moduły) fotowoltaiczne, inwertery (falowniki), magazyny energii i pompy ciepła wystawiamy Świadectwo Autentyczności REVI Energy. Wystawiamy je, ponieważ wszystkie montowane przez nas elementy instalacji OZE pochodzą od autoryzowanych przedstawicieli producentów, na co posiadamy stosowne dokumenty.

REVI Energy daje Ci pewność, że kupujesz najwyższej jakości, oryginalne, potwierdzone Świadectwem Autentyczności urządzenia, które będą pracować w Twoim domu zgodnie z deklaracjami producentów, przez wiele długich lat. Wybierając REVI Energy, wybierasz po prostu spokój...

 

REVI Energy - Świadectwo Autentyczności pieczęć

Co dokładnie zrobimy żeby obniżyć koszty energii cieplnej i prądu?

Przeprowadzimy audyt potrzeb energetycznych, odpowiemy na wszystkie pytania, zrobimy kalkulację, znajdziemy najlepsze finansowanie, przygotujemy ofertę ze wszystkimi obliczeniami i wizualizacją – a to wszystko bezpłatnie! Po ustaleniu szczegółów podpiszemy umowę i wykonamy instalację. Po uruchomieniu instalacji zgłosimy ją do odpowiednich firm i urzędów. Od tego momentu będziemy monitorować zdalnie pracę Twojej instalacji oraz roztoczymy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Oto kolejne etapy w celu uzyskania taniej energii elektrycznej i cieplnej:

Krok 1

PROFESJONALNY AUDYT

Krok 2

DOBÓR FINANSOWANIA

Krok 3

KOMPLEKSOWA OFERTA

Krok 4

PROFESJONALNY MONTAŻ

Krok 5

PODŁĄCZENIE DO SIECI

Krok 6

OPIEKA SERWISOWA

Przykładowe realizacje naszych instalacji fotowoltaicznych

Czyli tania energia na lata z profesjonalnym, bezpiecznym montażem

Pieczarkarnia w woj. mazowieckim - dwie instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 99,36 kWp 

Sposób instalacji: dach skośny
Moc: 99,36 kWp (2 x 49,68 kWp)
Moduł: Leapton 460W LP182-M-60-MH black frame (2 x 108 sztuk)
Inwerter: HUAWEI SUN2000-50KTL-M3 (2 sztuki)

 

Kurniki w woj. mazowieckim - dwie instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 99,36 kWp 

Sposób instalacji: dach skośny
Moc: 99,36 kWp (2 x 49,68 kWp)
Moduł: Leapton 460W LP182-M-60-MH black frame (2 x 108 sztuk)
Inwerter: HUAWEI SUN2000-50KTL-M3 (2 sztuki)

 

Zbuduj z REVI własną elektrownię słoneczną

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoją elektrownię na dachu budynku, na jego elewacji lub na gruncie. Nasz Doradca techniczny pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Pomoże również dobrać moc elektrowni, odpowiadającą potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.

Twój opiekun zajmie się koordynacją pozostałych etapów budowy elektrowni – od projektu, poprzez finansowanie, aż do uruchomienia produkcji taniego prądu i zgłoszenia do operatora sieci energetycznej.

Jakie korzyści uzyskasz dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej:

 • drastyczne obniżenie kosztów energii elektrycznej
 • niezależność od podwyżek cen energii
 • bezpieczeństwo energetyczne
 • możliwość magazynowania nadwyżek energii (instalacja z magazynem energii)
 • możliwość obniżenia kosztów energii cieplnej (instalacja z pompą ciepła)
 • możliwość sprzedaży nadwyżek prądu do sieci energetycznej

Tania energia dla firm