Wysokie koszty energii drenują kieszenie mieszkańców? Pomożemy Wam je obniżyć!

Czy rosnące ceny prądu i energii cieplnej rujnują budżety mieszkańców?

Czy obawiacie się kolejnych podwyżek?

Dzięki REVI Energy nie musicie się tym martwić. Możecie o tym wszystkim zapomnieć. Możecie zacząć oszczędzać dzięki swojej własnej energii elektrycznej i to szybciej niż myślicie.

Zaufajcie specjalistom i stańcie się niezależni energetycznie!  Uwolnijcie mieszkańców od problemów związanych z ciągłym wzrostem kosztów energii elektrycznej i energii cieplnej. Z REVI Energy zaczniecie sami produkować tanią energię dla wsi, miasta, gminy lub powiatu!

Jak obniżymy koszty energii?

Czyli jak pomagamy wytworzyć tanią energię dla samorządów.

Dzięki szerokiej ofercie urządzeń oraz wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy obniżyć Wam koszty energii, a nawet spowodować, że będziecie na swojej instalacji fotowoltaicznej (PV) zarabiać. Zależnie od Waszych potrzeb, skupimy się na obniżeniu kosztów energii elektrycznej, energii cieplnej lub energii elektrycznej i cieplnej łącznie. Pomożemy wytworzyć tanią energię dla samorządu, dla inwestycji OZE dla wsi, miast, gmin i powiatów. 

To wszystko ustalimy podczas audytu, a następnie dzięki analizie naszych projektantów sprawdzimy w jakim zakresie Wasz samorząd mógłby zarabiać na sprzedaży energii elektrycznej pochodzącej z własnej instalacji PV, posadowionej na dachu, gruncie lub na fasadzie budynku.

Zainstalujemy najwyższej jakości urządzenia, wyłącznie od uznanych producentów

W REVI Energy wiemy, że najtańsze rozwiązania zwiastują przyszłe problemy dla właściciela instalacji, dlatego nigdy nie idziemy na skróty. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości, certyfikowane moduły PV i urządzenia, pochodzące od uznanych, sprawdzonych producentów. W przypadku tradycyjnych modułów fotowoltaicznych są to głównie producenci z tzw. TIER 1 listy Bloomberga. Szklane moduły PV, stosowane w fasadach, zadaszeniach, balustradach i żaluzjach fotowoltaicznych pochodzą z innowacyjnej, polskiej firmy DAGLASS - uznanego na świecie producenta specjalistycznych, innowacyjnych paneli PV marki ENERGLASS, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce północnej.

Taką samą zasadę stosujemy odnośnie systemów montażowych oraz wszystkich elementów instalacji – począwszy od przewodów solarnych, złączek i śrub, dedykowanego uziemienia aż do zabezpieczeń w rozdzielniach.

Wiemy, że jakość kosztuje, jednak większość naszych klientów doskonale zdaje sobie z tego sprawę. To właśnie dzięki jakości stosowanych urządzeń, w połączeniu z profesjonalnym montażem, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że cała instalacja będzie działać bezawaryjnie, wydajnie oraz, że będzie trwała i bezpieczna.

Energlas - REVI ENERGY
DEYE - REVI ENERGY
Aluron - REVI ENERGY

Zorganizujemy finansowanie –  leasing, kredyt, dotację

LEASING

Ściśle współpracujemy z firmami leasingowymi (również bankowymi) jak MLeasing, Millenium Leasing czy PKO Leasing, dzięki temu sprawnie zorganizujemy finansowanie Waszej inwestycji. Dzięki leasingowi z REVI Energy zyskacie:

– obniżenie podatku dzięki wliczeniu w koszty raty leasingowej
– możliwość spłaty dużej części raty z oszczędności powstałej dzięki własnej produkcji prądu
– elastyczność w kształtowaniu wielkości raty i okresu spłaty

Większość procedur jest uproszczona (bez zaświadczeń z ZUSu i Urzędu Skarbowego) i przeprowadzana przez naszych pracowników, bez Waszego udziału.

 

KREDYT

Poza leasingiem pomagamy również w pozyskaniu kredytów dla firm na sfinansowanie całkowite bądź częściowe inwestycji. Współpracujemy z bankiem Santander Bank, BNP Paribas oraz wieloma innymi, dzięki czemu sprawnie zorganizujemy oczekiwany kredyt dla Waszej instalacji. Zapytaj naszego specjalistę o możliwość kredytowania Waszej inwestycji.

 

DOTACJE

Dotacje lub dopłaty do instalacji fotowoltaicznych produkujących tanią energię elektryczną dla samorządów są najczęściej dedykowane konkretnym regionom Polski. Oferta ta podlega częstym modyfikacjom, jednak nasi specjaliści śledzą na bieżąco wszystkie informacje z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki oraz innych ministerstw, instytucji i organizacji.

Jeżeli chcecie sprawdzić w jakim regionie oraz w jakim zakresie możecie pozyskać dotację czy dopłatę do Waszej instalacji, skontaktujcie się z naszym biurem i uzyskajcie wyczerpującą informację od naszych doradców. Jesteśmy tam dla Was!

Roztoczymy opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną

Wiemy, co daje profesjonalna  opieka serwisowa - zadowolenie i spokój dla Inwestora, a dla nas satysfakcję kolejnego zadowolonego Klienta. Działamy w taki sposób, żeby Twoja instalacja pracowała latami bezawaryjnie.

W REVI Energy jesteśmy o to spokojni ponieważ:

  • pracujemy na profesjonalnych programach jak PV*SOL Premium, SolarEdge Designer czy Easy Solar,
  • instalujemy wyłącznie certyfikowane, sprawdzone urządzenia i systemy mocowań,
  • utrzymujemy najwyższe standardy montażu.

Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować tak długie okresy gwarancyjne oraz serwisową opiekę pogwarancyjną.

Świadectwo Autentyczności REVI Energy

Czyli jak nie dać się oszukać kupując urządzenia niskiej jakości lub "podróbki"!

Ze względu na pojawiającą się w ostatnim czasie ogromną ilość firm zajmujących się fotowoltaiką i pompami ciepła, coraz częściej słyszymy o "superofertach" na wykonanie "profesjonalnych" instalacji OZE przy użyciu "oryginalnych, markowych" elementów. Szczególnie problem ten dotyczy paneli fotowoltaicznych. Niestety nie ma żadnych uregulowań prawnych czy innych mechanizmów zabezpieczających klienta przed nabyciem podróbek lub np. paneli II gatunku (lub odrzutów z fabryk), które następnie sprzedawane są w Europie jako panele I gatunku, często oznaczone podrobionym logotypem i numerem seryjnym.

Problemy pojawiają się dopiero po montażu. Często klienci zauważają to dopiero po kilku miesiącach funkcjonowania instalacji OZE. Co może zrobić klient gdy taka sytuacja spotka właśnie jego? Niestety niewiele... Należy niezwłocznie wykonać audyt z inwentaryzacją zainstalowanych urządzeń przez zaufaną, profesjonalną firmę zajmującą się OZE, która to firma spróbuje ustalić autentyczność zamontowanych elementów instalacji bezpośrednio u producentów opisywanych urządzeń. 

A jeżeli firma zniknęła, przestała istnieć? Niestety w tej sytuacji nie zrobisz już nic...

  

 Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie ze względu na opisywane powyżej sytuacje nasza firma, jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła Świadectwa Autentyczności, czyli certyfikaty potwierdzające pochodzenie i jakość instalowanych urządzeń. Na wszystkie panele (moduły) fotowoltaiczne, inwertery (falowniki), magazyny energii i pompy ciepła wystawiamy Świadectwo Autentyczności REVI Energy. Wystawiamy je, ponieważ wszystkie montowane przez nas elementy instalacji OZE pochodzą od autoryzowanych przedstawicieli producentów, na co posiadamy stosowne dokumenty.

REVI Energy daje Ci pewność, że kupujesz najwyższej jakości, oryginalne, potwierdzone Świadectwem Autentyczności urządzenia, które będą pracować w Twoim domu zgodnie z deklaracjami producentów, przez wiele długich lat. Wybierając REVI Energy, wybierasz po prostu spokój...

 

REVI Energy - Świadectwo Autentyczności pieczęć

Co dokładnie zrobimy żeby obniżyć koszty energii cieplnej i prądu?

Przeprowadzimy audyt potrzeb energetycznych, odpowiemy na wszystkie pytania, zrobimy kalkulację, znajdziemy najlepsze finansowanie, przygotujemy projekt i ofertę ze wszystkimi obliczeniami. Po uruchomieniu instalacji zgłosimy ją do odpowiednich firm i urzędów. Od tego momentu będziemy monitorować zdalnie pracę Twojej instalacji oraz roztoczymy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Oto kolejne etapy w celu uzyskania taniej energii elektrycznej i cieplnej:

Krok 1

PROFESJONALNY AUDYT

Krok 3

KONCEPCJA, PROJEKT, OFERTA

Krok 2

DOBÓR FINANSOWANIA

Krok 4

PROFESJONALNY MONTAŻ

Krok 5

PODŁĄCZENIE DO SIECI

Krok 6

OPIEKA SERWISOWA

Wykonawstwo

Pieczarkarnia w woj. mazowieckim - dwie instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 99,36 kWp 

Zbuduj z REVI własną elektrownię słoneczną

Zaprojektujemy i zbudujemy Twoją elektrownię na dachu budynku, na jego elewacji lub na gruncie. Nasz Doradca techniczny pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Pomoże również dobrać moc elektrowni, odpowiadającą potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.

Twój opiekun zajmie się koordynacją pozostałych etapów budowy elektrowni – od projektu, poprzez finansowanie, aż do uruchomienia produkcji taniego prądu i zgłoszenia do operatora sieci energetycznej.

Jakie korzyści uzyskasz dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej:

  • drastyczne obniżenie kosztów energii elektrycznej
  • niezależność od podwyżek cen energii
  • bezpieczeństwo energetyczne
  • możliwość magazynowania nadwyżek energii (instalacja z magazynem energii)
  • możliwość obniżenia kosztów energii cieplnej (instalacja z pompą ciepła)
  • możliwość sprzedaży nadwyżek prądu do sieci energetycznej

Tania energia dla firm